Tvoříme.
Sdílíme.
Spolu s vámi.

S čím vám
pomůžeme?

Jsme vybavení vlastním TV studiem i výkonnými tiskárnami. Z oblasti eventu organizujeme teambuildingy.Více
Nastavujeme procesy náboru, organizujeme Assessment i Development centra, provádíme psychodiagnostiku.
Nabízíme akreditovaný výcvik Cílevědomý koučink orientující se na business sféru. Nejen pro osoby s manažerskou praxí.
Poskytujeme známou a oblíbenou metodu k hodnocení zaměstnanců - 360° zpětnou vazbu.
Připravujeme pro týmy školení na míru na různá témata z firemního prostředí - asertivita, time management, zpětná vazba...
Náš vlastní projekt, v rámci kterého poskytujeme každodenní psychologickou podporu zaměstnancům různých firem.

Kdo jsme?

V naší společnosti MotivP už od roku 1996 nabízíme pestré služby v oblasti firemního vzdělávání, HR i psychodiagnostiky.

Tvoříme rozvojové programy pro manažery, obchodníky i talenty. Poskytujeme odborná školení z oblasti soft skills. Nabízíme licencovaná Assessment a Development centra. Poskytujeme standardizované testy pro výběr, hodnocení i rozvoj zaměstnanců.

V našem týmu, složeném z desítek členů včetně psychologů, lektorů a dalších odborníků, tvoříme dokonalou rovnováhu mezi mládím, svěžími nápady a inovacemi na jedné straně a zkušenostmi a odborností na straně druhé.

Více o nás
František Hroník
 • Zakladatel společnosti
 • Psychoterapeut
 • Zkušený lektor

František Hroník se v 90. letech jako jeden z prvních v našem prostředí začal věnovat kognitivně behaviorální psychologii a desítky let působil jako terapeut. Psychologii začal propojovat s business odvětvím a jeho mnohaleté zkušenosti v roli lektora i kouče z něj dělají experta ve svém oboru.

Dvakrát se stal finalistou soutěže Manažer roku, je autorem několika odborných publikací z personální psychologie a patří k předním českým psychologům v této oblasti.

V roce 1996 založil společnost MotivP, ve které dodnes působí jako odborný konzultant, osobně také lektoruje asi 10 % našich školení a kurzů.

Jana Hroníková
 • Jednatelka společnosti
 • Zkušená psychoterapeutka
 • Koordinátorka projektu MotivP linka

Jana Hroníková je původním povoláním klinická psycholožka s letitými zkušenostmi v psychodiagnostice a psychoterapii. Ve své klinické praxi začínala s klienty nemocnými Alzheimerem, založila chráněné bydlení pro klienty se schizofrenií na Vysočině a dva roky pracovala s problematikou závislostí.

Od roku 1996 působí ve společnosti MotivP jako jednatelka. Domlouvá spolupráce, organizuje školení a dohlíží na jejich průběh. Koordinuje také náš vlastní projekt MotivP linka, v rámci kterého poskytujeme telefonickou psychologickou podporu zaměstnancům různých firem.

Martin Jelínek
 • Ředitel
 • Prokurista
 • Koordinátor projektu Business Brunch

Martin Jelínek působí ve společnosti MotivP od roku 2008. Věnuje se inovacím a zavedl projekty SOS TISK a MotivP STUDIO. Stará se o standardizaci metod v Assessment centrech, psychodiagnostice i náboru nových zaměstnanců.

Veškerou svoji práci opírá o data. Baví ho tabulky v Excelu, protože díky nim vznikají kvalitní rozhodnutí. Rád organizuje velké konference pro firemní zákazníky a účastní se teambuildingů. Stará se o režii přednášek s názvem Business Brunch.

Pečuje o stážisty, aby je práce u nás bavila. Nabídku stáží najdete zde.

Kamila Krupová
 • Manažerka vzdělávání
 • Kontaktní osoba
 • Koordinátorka akcí

Kamila Krupová vystudovala dvouobor Mediálních studií a žurnalistiky a Evropských studií na Masarykově univerzitě v Brně. V agentuře MotivP začínala v roce 2018 jako stážistka – asistentka metodika rozvoje.

Dnes si bez ní nedokážeme naši společnost představit, protože je primární kontaktní osobou, na kterou se obrací naši klienti, s čímkoli je třeba. Koordinuje veškerá školení, vzdělávací akce i náš tým a komunikuje s lektory i zákazníky.

Šárka Moravcová
 • Koordinátorka 360° zpětné vazby
 • Vývojářka IT systémů

Šárka Moravcová pracuje ve společnosti MotivP od roku 2004 a je nenahraditelnou součástí týmu. Stojí za vývojem IT systémů k psychodiagnostické metodě – 360° zpětné vazbě. Tyto systémy poskytujeme po celém světě.

V naší agentuře také působí jako HR a stará se o náš interní tým.

HR kompas.

Abychom si nenechávali znalosti jen pro sebe, každé druhé úterý posíláme newsletter se souhrnem toho nejdůležitějšího,
co se odehrálo na české i zahraniční HR scéně.

Chcete být v obraze?
Odebírejte newsletter HR Kompas.

Odesláním registrace k Newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údaje za účelem zasílání Newsletteru a potvrzujete, že jste si přečetl(a) naše podmínky pro zpracování osobních údaje uvedené v Obchodních odmínkách a souhlasíte s nimi.

Naši klienti.

40 % našich zakázek v současné době tvoří státní podniky jako je Ministerstvo vnitra, Ministerstvo spravedlnosti nebo brněnská Masarykova Univerzita. Dále spolupracujeme s mnohými společnostmi z různých oblastí v soukromém sektoru.

Farmacie

Výroba

Retail

Automotiv

chart

Naše hodnoty.

poctivost

Poctivost

V naší agentuře oceňujeme poctivou práci. S klienty jednáme otevřeně a na rovinu. Stojíme si za kvalitou našich služeb i produktů.

prospesnost

Prospěšnost

Zakládáme si na tom, aby naše programy byly pro klienty opravdu prospěšné. I proto jednotlivá školení přizpůsobujeme firmám na míru.

profesionalita

Profesionalita

Veškeré procesy, kurzy i diagnostiky opíráme o výzkumy. Náš tým složený z expertů ve svém oboru přináší jistotu, že vše děláme tak, jak nejlépe to jde.

„Minulost není překážkou budoucnosti. Minulost je před námi.”

Proč firemní vzdělávání s MotivP

ico1

1500+

V oboru máme bohaté zkušenosti. Tuto práci děláme již 28 let a každý rok pořádáme více jak 1500 rozvojových akcí pro naše klienty v České a Slovenské republice.
ico2

Komplexní vzdělávání

U nás vzdělávání nezačíná ani nekončí dnem školení. Vnímáme ho jako komplexní proces, který trvá v čase před i po kurzu, a podporujeme ho našimi virtuálními kurzy, microlearningy, skripty a dalšími prvky.
ico3

Tým lektorů

Máme k dispozici zkušený tým lektorů pod vedením Františka Hroníka. Naši školitelé jsou připraveni nejen předat teoretické znalosti, ale také vést modelové situace a poskytnout praktické rady.
ico4

Systém FILIP

Filip je náš univerzální asistent. Jedná se o spojení našeho vlastního systému a lidského prvku tak, abychom zajistili co nejlepší komunikaci a administrativu.

Rádi vám připravíme školení na míru

1 (Malý)

Příručka

Tým metodiků pro vaše zaměstnance vytvoří příručku, která bude obsahovat užitečná cvičení.
2 (Malý)

TV Studio

V našem TV studiu jsme schopni rychle reagovat na vaše potřeby, natočíme video pozvánky na akademie. Minutové shrnutí důležitých bodů ze školení a mnoho dalšího. Točíme krátká vzdělávací videa na dané téma.
3 (Malý)

VIRTUÁLNÍ KURZ

Na různá témata připravujeme i online kurzy, které slouží jako teoretický základ. Online kurz můžete pro svůj tým zakoupit i samostatně.

Pojďme se pobavit o spolupráci, vyplňte prosím formulář

Těšíme se na spolupráci

4 (Malý)
PhDr. František Hroník
zakladatel společnosti MotivP

Filip z MotivuP

tel. / mobil
e-mail

+420 773 911 999
filip@motivp.com