ASISTENT NÁBORU

 

Hledáte pravidelně nové pracovníky?

Chcete objektivní porovnání většího množství kandidátů?

Zkuste to s naším asistentem náboru!

Jsme si vědomi toho, že projít větší množství příchozích CV a rozhodnout se, které kandidáty si pozvat na pohovor, není jen tak. Pokud chcete ke každému kandidátovi přistupovat stejně a zjistit o něm víc, než vám sdělí formou životopisu, můžete vyzkoušet nás standardizovaný hovor, kdy za vás zavoláme každému uchazeči a zjistíme pro vás odpovědi na všechny otázky, které jsou pro vás důležité. Také ověříme, že vám do dalšího kola projdou ti, jejichž očekávání o pracovní pozici se potkává s vašimi požadavky a ušetříte čas strávený u pohovorů s těmi, kteří vám řeknou, že jim tato pozice vlastně nevyhovuje. Pokud máte specifické požadavky, můžeme s uchazeči sehrát zacílené modelové situace a ověřit, jak reagují. Seřadíme vám uchazeče podle kritérií, které společně s vámi nastavíme a na základě bodového hodnocení a zápisu našeho náborového asistenta se rozhodnete, které kandidáty si pozvete, případně vám s nimi na dané časy pohovory rovnou domluvíme. 

MotivP spolupracuje s odborníky na metodice standardizace náborového procesu a posuzování kandidátů na základě dat. 

Pro naše zákazníky zajišťujeme:

  • Prescreeningové hovory
  • Psychodiagnostiku
  • Pohovory s uchazeči
  • Assessment centra

 

  • Nejsme personální agentura, nemáme databázi kandidátů.
  • Nemáme „favorita“, ze kterého bychom měli provizi.
  • Dáváme doporučení a rozhodnutí, koho přijmete, je na Vás.
Vhodné pozice pro analýzu a snížení fluktuace: Prodejce, obchodník, call centrum, prodavač, pokladní, skladník, …

Asistent zajistí kontaktování se s kandidátem do 24 hodin od zaslání CV, protože rychlost u těchto pozic také rozhoduje. 

Pro naše zákazníky zpracováváme reporty a statistiky na základě objektivních dat, aby tak mohli posoudit kvalitu jednotlivých uchazečů a rozhodnout se, které si pozvou na pohovory.

Pokud máte např. prodejny/pobočky po celé republice, zpracujeme vám srovnání podle lokalit, kam se vám hlásí jací kandidáti a kteří jsou úspěšní. Ukážeme vám, na které cílové skupiny můžete cílit inzerci a své náborové kampaně.

Náš asistent náboru je připraven vám pomoci s tou částí náboru, která vám zabírá nejvíc času.

Díky individuálnímu a profesionálnímu přístupu zabezpečíme, aby si i neúspěšní kandidáti odnášeli z náborového procesu pozitivní dojmy a tím budeme pomáhat při budování vašeho dobrého jména.

Samozřejmostí je naše technická, administrativní i odborná podpora. Na rozsahu spolupráce se společně domluvíme a celý proces nastavujeme na míru Vašim potřebám.

 

Kontaktujte nás:

filip@motivp.com

+420 773 911 999