Z našich produktů jsou velmi populární standardizované testy pro výběr nových a rozvoj stávajících zaměstnanců a 360° zpětná vazba. V rámci psychodiagnostiky, kterou tvoříme od roku 2000, si zakládáme na odbornosti a využitelnosti pro rozmanité pozice. Dále nabízíme licencovaná Assessment a Development centra. Využít můžete i HR poradenství, kdy Vám pomůžeme s tím, jak efektivně zavádět HR procesy ve Vaší společnosti.  Jsme schopni nastavit proces náboru tak, aby byl pro celou společnost jednotný. Soustředíme se na úsporu času a nákladů, efektivitu a úspěšný výsledek.

Psychodiagnostika

360° zpětná vazba

Assessment centra

Development centra

Koučink

HR poradenství

Držíme krok s moderními technologiemi a podílíme se na výzkumech pod technickou agenturou TAČR. Aktuálně aplikujeme výzkum virtuální reality v bezpečnosti chování. 
 
Každý den testy MotivuP projde desítky až stovky kandidátů k profesionální selekci kandidátů o pracovní pozice (např: Obchodníci, asistenti, call centra a mnoho dalších pozic). Máme vlastní systém FILIP, který používá 95.000 zaměstnanců z 500ti českých a slovenských firem, a proto máme certifikát ISO27001, který zajišťuje, že jsou u nás veškerá data v bezpečí. 
 
Naši assessoři a interpretátoři jsou psychologové, kteří se podílí na samostatném projektu Zachranná sieť (MotivP linka), kde poskytujeme naše psychologické poradenství od 7:00 do 22:00 každý den. 

Kontaktujte nás na emailu: filip@motivp.coma navrhneme Vám optimální řešení.