firemní vzdělávání

Firemní vzdělávání.

V rámci vzdělávání nabízíme rozvojové programy pro týmy, manažery, obchodníky i talenty. Při tvorbě programů pružně reagujeme na požadavky klientů a designujeme školení na míru. Každá zakázka je tak individuální
a jedinečná. Poskytujeme odborná školení z oblasti soft skills, která vedou kvalifikovaní, dlouhodobou spoluprací prověření lektoři.

Školení na míru

Specializujeme se na školení celých týmů, a to v různých tématech od asertivity přes work-life balance až po leadership. Jednotlivá školení připravujeme vždy na míru, abychom vašemu týmu předali to, co doopravdy potřebuje. Podívejte se, jaká témata vám můžeme například nabídnout. Pokud byste svůj tým rádi vzdělávali v jiné oblasti, nebojte se nám ozvat. Připravíme vám vše, na co pomyslíte.
ico1

Virtuální kurzy

Dnešní doba vyžaduje vzdělávání, které dokáže srozumitelně odlišovat podstatné od nepodstatného a zároveň nabídnout studujícím flexibilitu a časovou úsporu. Naše virtuální kurzy tvoříme již od roku 2008 a jsou efektivním nástrojem, pomocí kterého se můžete vy nebo vaši spolupracovníci zlepšovat v měkkých dovednostech jako komunikace, vedení lidí, stress management, kritické myšlení apod.
virtuálních kurzů
0 +
spoluprací s firmami
0 +
registrovaných účastníků
0 +
2

Manažerská akademie

Vzdělávání manažerů je důležitá úloha, které se vždy zhostíme zodpovědně a rádi. Pro manažery organizujeme školení, která sestavujeme jednotlivým firmám přesně podle jejich potřeb. Ať už manažeři potřebují rozvíjet
v poskytování zpětné vazby, sebereflexi, delegování nebo třeba time managementu. Akademie trvají několik týdnů
a jednotlivé bloky na sebe navazují tak, aby vzdělávání bylo co nejefektivnější.

3

Akademie pro obchodníky

Kvalitní obchodníci by měli mít velké množství měkkých dovedností, ať už je to schopnost vyjednávat, argumentovat, nebo budovat vztah se zákazníkem. V naší akademii se všechno potřebné naučí. Program akademie sestavíme tak, aby vaše obchodníky vzdělávala a rozvíjela individuálně v takových oblastech, v jakých mají výraznější rezervy.
4

Akademie pro talenty

Kromě manažerů a obchodníků se věnujeme také rozvoji talentů. Pomůžeme vám talenty v organizaci identifikovat a následně pro ně přichystáme program, který jejich potenciál rozvine. Díky rozvoji budou talentovaní lidé spokojenější a schopnější uplatňovat své silné stránky. Talent management s sebou nese i benefity pro organizaci v podobě efektivnějšího využití potenciálu svých zaměstnanců.
5

„Učení je dlouhodobý proces.
Ne jediná událost.”

-Elliot Maise

Zdravá firma

Zdravá firma je unikátní roční program pomáhající firmám posílit spokojenost a zdraví svých zaměstnanců.

Víme, že je třeba myslet jak na fyzické, tak psychické zdraví. V rámci tohoto programu se tak soustředíme na oboje. Obsah sestavíme společně na základě vašich přání. Ani formě se meze nekladou, připravíme pro vás workshopy, přenášky, videa, skripta i třeba telefonní a chatovou psychologickou podporu pro zaměstnance.

6

Proč firemní vzdělávání s MotivP

ico1

1500+

V oboru máme bohaté zkušenosti. Tuto práci děláme již 28 let a každý rok pořádáme více jak 1500 rozvojových akcí pro naše klienty v České a Slovenské republice.
ico2

Komplexní vzdělávání

U nás vzdělávání nezačíná ani nekončí dnem školení. Vnímáme ho jako komplexní proces, který trvá v čase před i po kurzu, a podporujeme ho našimi virtuálními kurzy, microlearningy, skripty a dalšími prvky.
ico3

Tým lektorů

Máme k dispozici zkušený tým lektorů pod vedením Františka Hroníka. Naši školitelé jsou připraveni nejen předat teoretické znalosti, ale také vést modelové situace a poskytnout praktické rady.
ico4

Systém FILIP

Filip je náš univerzální asistent. Jedná se o spojení našeho vlastního systému a lidského prvku tak, abychom zajistili co nejlepší komunikaci a administrativu.

Rádi vám připravíme školení na míru

1 (Malý)

Příručka

Tým metodiků pro vaše zaměstnance vytvoří příručku, která bude obsahovat užitečná cvičení.
2 (Malý)

TV Studio

V našem TV studiu jsme schopni rychle reagovat na vaše potřeby, natočíme video pozvánky na akademie. Minutové shrnutí důležitých bodů ze školení a mnoho dalšího. Točíme krátká vzdělávací videa na dané téma.
3 (Malý)

VIRTUÁLNÍ KURZ

Na různá témata připravujeme i online kurzy, které slouží jako teoretický základ. Online kurz můžete pro svůj tým zakoupit i samostatně.

Pojďme se pobavit o spolupráci, vyplňte prosím formulář

Těšíme se na spolupráci

4 (Malý)
PhDr. František Hroník
zakladatel společnosti MotivP

Filip z MotivuP

tel. / mobil
e-mail

+420 773 911 999
filip@motivp.com