KOUČINK

Individuální, skupinový i škola koučinku. Koučink MotivP je určen všem, kteří chtějí pracovat na změně.

„Nejde o to, jaké otázky se naučíte, ale jaký prostor dokážete vytvořit pro koučovaného, aby on sám kladl ty správné otázky.”

— František Hroník

Individuální koučink

Koučink je jedinečný způsob jak rozvíjet člověka. Partnerský přístup kouče Vás podporuje v novém hledání řešení a v individuálním rozvoji. Kouč nepracuje za Vás, ale pomáhá Vám dostat se tam, kde chcete být.

Naši koučové jsou kvalifikovaní v psychologii a psychoterapii. Současně se pohybují ve firemním a organizačním prostředí. Velmi dobře a eticky umí řešit klasická firemní dilemata, například zvažování o odchodu z firmy a mnohá další.

 

Skupinový koučink

Koučink využívá principů individuálního koučinku a přitom pracuje s výhodami skupiny. Přínos ostatních zvyšuje efektivitu hledání individuálního řešení. Účastníci přitom stále řeší vlastní otázky, ale všichni jsou zainteresovaní ve stejném tématu.

 

Škola koučinku

Těžištěm koučinku MotivP je práce na vztahu k sobě a k budoucímu klientovi. V naší akademii pro kouče vycházíme především z kognitivně behaviorální psychologie, logoterapie a existenciální analýzy.

Škola koučinku je otevřena všem, nevyžaduje žádné předchozí specifické vzdělání v psychologii. Všechny potřebné teorie jsou obsahem koučinku. Cílevědomý koučink je určen pro osoby s manažerskou praxí či obdobnou zkušeností v práci s lidmi.

Chcete vědět víc?

Ozvěte se, rádi vám připravíme nabídku na míru

Kontakt:

filip@motivp.com

+420 773 911 999