MEDIA

Media v MotivP doplňují a zdokonalují naše produkty. Velké projekty je potřeba umět komunikovat směrem ven, a proto dokážeme využít vlastní profesionální tiskárnu, kde jsme schopni tvořit kvalitní materiály již od jednoho kusu. Vydáváme interní časopis Zdravá firma v českém a slovenském jazyce na podporu projektu Záchranná sieť pro společnost dm drogerie markt. 

Firemní časopis
Vytiskneme a dodáme firemní časopis pro vaše zaměstnance. Můžeme se podílet i na jeho obsahu.
TV studio
Televizní studio máme již 10 let a s jeho pomocí realizujeme online konference a školení na velice profesionální úrovni.
Previous slide
Next slide

Televizní studio máme již 10 let a hodí se nám hlavně v této době, kdy jsme schopni s jeho pomocí realizovat online konference na velice profesionální úrovni. Tvoříme a točíme vzdělávácí videa pro naše projekty – za posledních 10 let jsme natočili 6.000 videí s celkovou stopáží 2.000 hodin. A za poslední rok jsme vytiskli více jak jeden milion kopií. 

V MotivP Talks se zaměřujeme na myšlenky, které stojí za to sdílet. Jedná se o způsob, jak podporovat vzdělání v ČR i na Slovensku. Na serveru hrnews.cz pravidelně vychází články z naší produkce na různá témata.

Pro více informací nás kontaktujte na e-mailu: filip@motivp.com