stáž s možností budoucí spolupráce

Nabízíme studentům možnost stáže na pozici asistenta vzdělávání. Co bude náplní vaší práce? Bude to práce všeho druhu. Přes vyřizování emailů, přípravu školení, práci v tiskárně a mnoho dalšího. Naše stáž je možností, jak se realizovat. Každý den na MotivuP je jiný, jsme agentura která je tu od toho, řešit problémy a ty musíme řešit HNED. Někdy je to den ve stresu, bez času na jídlo, s trochou křiku, tak ať víš, do čeho jdeš. Není to tak samozřejmě každý den, ale může se tak stát. Ale neboj, převážně je s námi sranda a usmíváme se! 

Na motivu je nás cca 10. Máme tým 10ti lektorů a kolem 20ti studentů, kteří se podílí na dalších projektech jako je Záchranná sieť, 360, či Virtuální AC.

Je toho u nás hodně, co děláme, a postupně se do toho dostaneš. Rádi poradíme a naučíme vše potřebné!

Martin Jelínek
ředitel

Martin Jelínek, prokurista společnosti MotivP, dříč a vizionář, se v oblasti lidských zdrojů a vzdělávání pohybuje téměř 14 let. Vede velmi úspěšný projekt „Business Brunch®“, kde je v kontaktu se stovkami personalistů a pořádá konference o nových trendech HR. Ve vzdělávací agentuře MotivP má rovněž na starost tvorbu virtuálních kurzů s populárními tématy např.: Asertivita, Zpětná vazba, Time management.

Kamila Krupová
manažerka vzdělávání

Absolventka magisterského programu oboru Evropských studií na Masarykově univerzitě v Brně. V agentuře MotivP pracuje od roku 2018. Dnes pracuje na pozici manažerky vzdělávání. 

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/kamila-krupov%C3%A1-17195b245/details/experience/

Co naopak nabízíme my?

Budete mít možnost nahlédnout pod pokličku chodu vzdělávací agentury. Je to možnost vyzkoušet si práci, která není stereotypní, dostanete se zde k mnoha zajímavým funkcím a budete mít možnost podílet se na tvorbě vzdělávání pro celostátní firmy i jednotlivce. 

Standardizace modelových situací

Pořádáme pro firmy Virtuální Assessment Centra, Assesment Centra a Development Centra (VAC/AC/DC). Pro potřeby těchto programů využíváme modelových situací, se kterými účastníci pracují. Takových modelových situací je nemalé množství a my se je snažíme postupně standardizovat – vy můžete s námi.

 

Tvorba vzdělávacích materiálů

Ke každému školení tvoříme doplňkové vzdělávací materiály. Vzhledem k tomu, že se zaměřujeme na soft skills, propojujeme zde vzdělávání s psychologií (nejen) práce. Můžete tak díky daným tématům proniknout do specifické a odborné literatury, ze které budete čerpat znalosti. Díky tomu se budete moci rozvíjet i vy sami a zároveň vytvoříte hodnotné materiály pro rozvoj jiných lidí.

Přihlašte se zasláním kontaktních údajů na filip@motivp.com
Těšíme se na vás! 🙂

Do našeho zázemí můžete nahlédnout také prostřednictvím: