ZDRAVÁ FIRMA

Zdravá firma je unikátní program pomáhající firmám posílit spokojenost a zdraví svých zaměstnanců.

Nemáme za cíl poskládat tento program pouze z dávno zaběhnutých postupů a pomocí již vytvořených nástrojů. Naopak si uvědomujeme, že v rámci psychické i fyzické pohody mohou být požadavky a potřeby zcela jedinečné pro každou společnost i pro její každé oddělení. Obsah programu chceme proto tvořit společně na základě Vašich přání. Máme k dispozici vlastní nahrávací studio, profesionální tiskárny i další techniku, která nám umožňuje zajistit i vlastní tvorbu audiovizuálního obsahu nebo tištěných materiálů. Díky tomu lze obsah na míru vytvářet opravdu snadno.

Pro základní kostru však stále můžeme využít osvědčených cest, o nichž se dočtete více níže.

Co získáte zavedením Zdravé firmy ve Vaší organizaci? 

posílení spokojenosti a pocitu důvěry
rozvoj samostatnosti a individuální odpovědnosti
zlepšení komunikace na pracovišti
budování silnější organizační kultury
zlepšení firemního PR u veřejnosti

Školení a workshopy na míru 

Firemnímu vzdělávání se věnujeme již 25 let a spolupracujeme s lektory z mnoha oblastí. Jsme tedy schopni nabídnout kvalitní vzdělávání v oblasti rozvoje soft skills a zdravého životního stylu.

Program Zdravá firma není o klasickém školení, jako jej nejspíše znáte. Zastáváme názor, že je potřeba myslet nejen na psychiku, ale i na fyzické zdraví. Obsahem program tak mohou být i workshopy zaměřené na cvičení a protažení těla, stejně tak jako na zdravou stravu a recepty.

Kdy jindy také věnovat pozornost pohybu než v době, kdy spousta z nás tráví většinu času za počítačem.

Telefonní a chatová linka

Pro pracovníky můžeme zajistit téměř nepřetržitou telefonní i chatovou linku s vystudovanými psychology. Na ty se lze obracet s mnoha rozličnými pracovními nebo osobními problémy. Na telefonní a chatové lince jsou na příjmu pro pracovníky také psychologové, kteří se objevují v rámci školeních, videí nebo livestreamů. Díky tomu lze budovat důvěru a ochotu svěřit se se svými záležitostmi a využívat tak aktivně tohoto benefitu.

Vzdělávací videa a livestreamy

Naše školení zaměřená na vzdělávání a rozvoj zahrnují kromě interaktivního výkladu také modelové situace, filmové ukázky, hraní rolí, práci ve skupině a další prvky posilující propojení teorie s praxí. To vše lze také doplnit o virtuální kurzy nebo krátká microlearningová videa. Dáváme velký důraz na to, aby celkový rámec školení přesahoval setkání s lektorem. Právě práce s účastníky před a po školení určuje do velké míry to, kolik si toho skutečně odnesou.

Díky vlastnímu studiu jsme schopni tvořit speciální obsah pro Vaše pracovníky, ať už jde o rozhovory, scénky nebo krátké přednášky. Bohaté zkušenosti máme také s živými přenosy v rámci, kterých se mohou ptát přímo na to, co je zajímá.

Časopisy, brožury a další

Ve vlastní profesionální tiskárně tiskneme časopisy, brožury, skripta, letáky, kalendáře… Technicky i obsahově jsme schopni vyhovět téměř všem náročným požadavkům. Zpracování grafického návrhu takových materiálů je samozřejmostí.

Sociální sítě a propagace

Rozumíme také sociálním sítím a jsme schopni obsah pro Vaše pracovníky předávat i pomocí nich. Může jít o krátká videa nebo menší textové tipy na témata týkající se zdraví, spokojenosti nebo třeba mezilidských vztahů.

Pokud máte pocit, že námi vybrané nástroje nenaplňují Vaše potřeby, troufáme si říci, že jsme pro Vás ideálním partnerem pro spolupráci. Chceme docílit toho, aby si každý klient řekl, co přesně potřebuje. Víme totiž, že jsme schopni to pro Vás zajistit. 

Kontaktujte nás buď na emailu filip@motivp.com nebo na telefonním čísle +420 773 911 999